• Свеж
RANRAN Цртан филм Животни Бања Само Лепило Ѕид Налепници,Детска Соба Бебе Бања Туш Decals
zoom_in

RANRAN Цртан филм Животни Бања Само Лепило Ѕид Налепници,Детска Соба Бебе Бања Туш Decals

DEN 540.00

Од стока
check Во продавницата

Висока верност печатење, јасна и светла шема.Задебелена заштита на животната средина филм.Добиете Големина : 20x30cm.DIY Прикажување Големина : за 29x31cm.Само лепило, солза може да биде вметнат во местото сакате да ги красат.Може да ги красат бања, децата соба.Материјал : висок квалитет pvc Style : Cartoon Package вклучуваат : 1 x Ѕид Sticker Receive Големина : 20x30cm DIY Прикажување Големина : за 29x31cm ве Молиме Имајте во предвид : 1.При примена на налепница, ве молиме да се осигурате на површината се чисти и суви.2.Реалната големината на објектот е различно од она што на сликата покажува, ве Молиме љубезно ве молиме да го проверите детален опис.3. Ве молиме Имајте во предвид : Драг Пријател ,Ако Ѕидот Налепница сте го добиле имаат некои браздата во тоа,Pls не грижете се за тоа,тоа е nomal , тој не може да не влијае на користењето на тоа .Ефектот на употреба ќе биде ист како на сликата покажува .Ви благодариме за разбирањето !.

Вака можеби ќе ви се допадне..