• Свеж
HQRP Полнење Кабелот Компатибилни со Philips Norelco QG3360 QG3360/16 QG3364 QG3364/42 QG3371 QG3371/16 QG3371/97 Multigroom Хлапак AC Адаптер за Полнач Кабелот за Напојување Плус HQRP Четка за Чистење
zoom_in

HQRP Полнење Кабелот Компатибилни со Philips Norelco QG3360 QG3360/16 QG3364 QG3364/42 QG3371 QG3371/16 QG3371/97

DEN 142.80

Од стока
check Во продавницата

HQRP® Замена AC Кабелот за Напојување плус HQRP® Четка за Чистење;.Текст : 100 V-240 V AC; Излез : наизменична СТРУЈА 15 V, 0.36 СО;.Безбедносни Карактеристики : Висока Ефикасност и Сигурност; Автоматско Преоптоварување cut-off;.Автоматско Топлинска намалување на-оф; Краток спој и во Текот Напон заштита; Ниска Пречки . 1 Година гаранција!.Компатибилни Со Philips Norelco QG3360 QG3360/16 QG3364 QG3364/42 QG3371 QG3371/16 QG3371/97 Multigroom Хлапак.

Вака можеби ќе ви се допадне..