• Свеж
Daliuing Ѕид Налепници Уметност Налепница Водоотпорен Ѕид Уметност DIY Дизајн за Продавница за Статистика Дома Кафе Хотел
zoom_in

Daliuing Ѕид Налепници Уметност Налепница Водоотпорен Ѕид Уметност DIY Дизајн за Продавница за Статистика Дома

DEN 437.76

Од стока
check Во продавницата

Големина : 60x50cm ,Материјал : ПВЦ.Лесно да се примени и лесно пренослив.Не позадина, слободни стои писма, доаѓа со трансфер лента за да помогне во инсталацијата.Декорација на внатрешни ѕидови или windows на вашиот дом, тоалет, канцеларија, ученичкиот дом или продавница.Може да се примени насликани на ѕид,мазна позадина,керамички плочки,дрвени,метални,стаклени и пластични итн,не текстил, нерамна површина и ново насликани на ѕид.водоотпорен, се отстранува и животната средина.

Вака можеби ќе ви се допадне..