• Свеж
Мини Преносни Нож Острилка,Кујнски Нож Острилка, Професионален Готвач Нож Острат Алатка, Нож Поправка Додаток Restore Не-Serrated Нож Ножеви Брзо
zoom_in

Мини Преносни Нож Острилка,Кујнски Нож Острилка, Професионален Готвач Нож Острат Алатка, Нож Поправка Додаток Restore

DEN 171.36

Од стока
check Во продавницата

НОЖ ОСТРИЛКА : Ова е нова работ спорт 2-Чекор Нож Острилка.Лесен за работа брзо со нож острат.Мала големина, таписерии, безбеден и удобен.БЕЗБЕДНОСТ И лесен за користење : Ергономски се Справи нуди удобен контрола и заштита на вашата рака додека работите.Не се лизга поместена дното го задржува острилка стабилен на било која површина.Smart дизајн nestles удобно во секоја фиока или контра врвот.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Едноставно стави нож во секоја од слотови и се повлече во неколку пати во само една насока за брзо и ефикасно острат.Тогаш вашиот нож ќе се вратат на фабрички свеж, остар состојба.Уживајте во вашето време во кујната прави она што го сакаат, наместо да се занимаваат со досадна и неефикасни ножеви.Мали острилка е многу погодно за употреба на отворено.Големина : 7.5 cm x 5.8 cm x 2.5 cm / 3inch x 2.3 инчен x 1inch.Идеален за лента со алатки, справување со кутија или кујна.Сосема нов и висок квалитет.Големина на : 1 7.5 cm x 5.8 cm x 2.5 cm / 3inch x 2.3 инчен x 1inch.Ова е нова работ спорт 2-Чекор Нож Острилка.Лесен за работа брзо со нож острат.Уникатен сечење и заострување функции.Виси дизајн, не-лизгање во нож острат.Мала големина, таписерии, безбеден и удобен.Идеален за лента со алатки, справување со кутија или кујна.Пакет се Вклучени : 1 x Нож Sharpenera.

Вака можеби ќе ви се допадне..