• Свеж
Homyl 4X 2 Инчен Автомобил Аудио Stero Јазик 5W 4Ohm Замена Поправка DIY Алатки Колекции
zoom_in

Homyl 4X 2 Инчен Автомобил Аудио Stero Јазик 5W 4Ohm Замена Поправка DIY Алатки Колекции

DEN 383.76

Од стока
check Во продавницата

* Сосема нов и висок квалитет, трајни, долг работен век. * Ефикасно да се реши проблемот thar на бас е тешка и премногу досадна. * Користење на одлични материјали, потрошувачката на енергија е пониска. * Замена прибор погодни за автомобил јазик. * Лесно да го инсталирате,погодно демонтажа.Опис : - Сосема нов и висок квалитет, трајни, долг работен век. - Замена прибор погодни за автомобил јазик. - Лесен за инсталирање,погодно демонтажа. - Користење на одлични материјали, потрошувачката на енергија е пониска. - Ефикасно да се реши проблемот thar на бас е тешка и премногу досадна.Спецификација : - Материјал : Метал - Големина : 75 x 22 mm/2.95 x 1.97 x 0.86 инчен - Отпорност : 4Ω - Моќ : 5 WPackage Вклучува : 1 Парче Автомобил Говорник(4 Парчиња)Забелешка : ве Молиме оставете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

- Material:
Metal
- Size:
75 x 22 mm/2.95 x 1.97 x 0.86 inch
- Impedance:
- Power:
5W
Package Includes:
1 Piece Car Speaker :
(4 Pack) :
Please allow slightly difference due to manual measurement. :
Color may be slightly different since different monitor. :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Вака можеби ќе ви се допадне..