• Свеж
ZYJC 10 Инчи Стаклена Врата Squeegee Туш Squeegee Чистење Scraper со Не се Лизга Справи Лесно да се Чисти за Врати за Туш, Тоалет, Прозорецот
zoom_in

ZYJC 10 Инчи Стаклена Врата Squeegee Туш Squeegee Чистење Scraper со Не се Лизга Справи Лесно да се Чисти за Врати

DEN 496.32

Од стока
check Во продавницата

Материјал : не ' рѓосувачки челик + силикони.Боја : сребро.Големина : слик како што е прикажано.Висока класа не ' рѓосувачки челик обезбедува долгорочна употреба, со извонредни не-корозивен, цврстината, издржливост се неговите најголеми предности.Совршен за squeegeeing туш на врати, прозорци, плочки, мермер countertop, огледала, купатило, кујна, палуби, patios, автомобил ветробрани и многу други површини.Заврши со сет од водоотпорен лепило куки, на squeegee туш почиста може да бидат зачувани речиси насекаде за брз пристап и лесна употреба.Материјал : не ' рѓосувачки челик + silicone Weight : 327g Package се вклучени : 1 Компјутер Wiper Color : silver Type : Wiper Size : слик како што е прикажано.

Вака можеби ќе ви се допадне..