• Свеж
homozy Хрчак Ладење Камен Мат Мраз Подлога Мали Животни - M
zoom_in

homozy Хрчак Ладење Камен Мат Мраз Подлога Мали Животни - M

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

Со камен може да го објави на различни минерални елементи и трага елементи, да ги задржи вашето домашно милениче здрави.Кул и дише, погоден за домашни миленичиња одмор,удобен и убава кревет за вашиот прекрасна домашни миленици.Совршен за на вашиот симпатична миленичиња како зајаци, хрчак,морско свинче, и еж.Овој Камен кул тастатурата е дизајнирано за да ги задржи мали животни кул во топли временски услови.Кул сеча може да трае долго време.Без штети на вашето домашно милениче.Опис : - Ова е Камен кул тастатурата е дизајнирано за да ги задржи мали животни кул во топла времето - кул сеча може да трае долго време.Без штети на вашето домашно милениче. - Кул и дише, погоден за домашни миленичиња одмор,удобен и убава кревет за вашиот прекрасна домашни миленици. - Со камен може да го објави на различни минерални елементи и трага елементи, да ги задржи вашето домашно милениче здрави. - Совршени за вашиот симпатична миленичиња како зајаци, хрчак,морско свинче, и еж.Спецификација : - Материјал : Природни Траверза - Боја : Сина - Големина S(LWH) : Прибл.10 x 10 x 0.7 cm/3.94 x 3.94 x 0.28 инчен - Големина M(LWH) : Прибл.20 x 13 x 0.7 cm/7.87 х 5.12 x 0.28 inch Package Вклучува : 1 парче Ладење Pad Note : Поради прирачник за мерење и светлосни ефекти, постои мала разлика меѓу големина и боја од горната и вистинскиот објект.

Вака можеби ќе ви се допадне..