• Свеж
Амазон Основите 2-Ниво Пластовидно Складирање Полица
zoom_in

Амазон Основите 2-Ниво Пластовидно Складирање Полица

DEN 694.56

Од стока
check Во продавницата

Две нивоа shelving единица систем со модуларен, пластовидно дизајн.Издржлива метална рамка со прав-обложени црн финиш.Лесен и компактен дизајн; одлично за мали простори.Пластовидно дизајн ви овозможува да магацинот една врз друга за четири нивоа на чување.Вклучува една жица mesh полица на пониско ниво и еден МДФ дрво полица на врвот.Опис на производот Основите 2-Ниво Пластовидно Складирање Полица Од Производителот Основи.

Вака можеби ќе ви се допадне..