• Свеж
visesunny Мачка со Роза Риба Перење Кошеви Ткаенина Складирање Бин Складирање Кутија Расклопна Складирање Кошница Играчка Облека Полици Кошница за Бања,Спална соба,Ра
zoom_in

visesunny Мачка со Роза Риба Перење Кошеви Ткаенина Складирање Бин Складирање Кутија Расклопна Складирање Кошница

DEN 599.76

Од стока
check Во продавницата

Овие тренди кантите стана многу популарна поради нивните стилски шик изглед и стабилност.Тие се расклопна, кои може да се здипли до кога не е во употреба или кога ќе патуваат.Ако навистина ви се допаѓа тоа, КУПИ СЕГА!.Здрав памук јаже се справува направи за лесен и удобен транспорт и цврсти дното задржува форма по секоја употреба.Sturdily изградени овие кутии за складирање се до задача се врши на-и-натам, што се користи за транспорт на прехрамбените производи, перење, или домаќинството овие кантите ќе се справи со тоа.Нашите Складирање Кошница може да се користи за : Плакарот Storage Utility Storage Organizer Складирање Bins Holiday Storage Dinnerware Storage Toy Storage Sundry Storage Even Милениче Простор. ☑️ ДЕКОРАТИВНИ МУЛТИ-ЦЕЛ ПЛАТНО КОШЕВИ – Тие се стилски, практична алтернатива на другите здодевни складирање решенија.Тие се, исто така, prefect перење попречува со бела ЈП внатрешниот слој.Материјал и изградба обезбедува долготрајни бин дека ќе може да се користат одново и одново.com/visesunny за целосен опсег на чување во кошница. ☑️ БЕЗБЕДНИ ЗА БЕБИЊА, ДЕЦА И домашни МИЛЕНИЦИ – Нашиот тим, кантите се не-токсични премиум памук јажиња, така тие се безбедни за употреба насекаде во вашиот дом.Користете ги со целосен мир на умот околу бебиња, деца и домашни миленици.Уморни од нередот во детска соба, дневна соба, или перење соба?Овие садовите за складирање може да биде совршено решение за организирање на нередот додека подобрување на вашиот дом е оркестарот. ☑️ ЗАБЕЛЕШКА – ве Молиме имајте во предвид дека нашата кошеви поклопени за превозот поради неговата голема големина која може да резултира во некои набори.Овие тренди кантите станаа многу популарни заради нивната едноставна но сепак шик изглед, флексибилност и стабилност. ☑️ ПРЕНОСНИ, РАСКЛОПНА & ТРАЈНИ, водоотпорен – Направен од висок квалитет на ДВОЈНО ПЛАТНО материјали, нашите складирање кошеви се малку мека, но цврсти доволно да се задржи нивната форма и се застане на своите сопствени.☑️ XXX-ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" ПАМУК ЈАЖЕ СКЛАДИРАЊЕ КОШЕВИ – Тие се доволно голема за чување на предмети, како дополнителни ќебиња, утешители, ќебиња, фрли перници, перничиња, и препарирани животни, зимска облека, перење, и повеќе.Во исто време, не ја користете машината за перење да се исчисти торба, тоа ќе ја оштети Вода-Resistantcoating.Солидна Construction Built да трае овие кутии се засили со О-прстен и висок Квалитет на дното за да се даде форма и структура, едноставно колапс бин продавница и кога не е во употреба.Следете ги ЛЕСЕН чекор : да се Стави некои големи работи или се измазнети од страна на пареа железо и фен, и тогаш Тоа ќе ја врати оригиналната форма по еден период на време.Донесе боја и интерес за некоја досадна во соба со живописни нијанси и софистициран изглед, а исто така додавање на функционалност.Не само нашите кошеви ви помогне да се организираат, својот елегантен, софистициран облик и неутрални бои ќе се надополнуваат било оркестарот и соба : бања, расадник, игра соба, спална соба, дневна соба, перална, дури и багажникот на колата.Квалитетот на изработка обезбедува не постојат остри или тешко рабовите на нула подови или stub прсти.Тој нуди многу простор за помали разно предмети премногу, како книги, списанија, магазини и играчки, да ги задржи вашиот простор за живеење уредни и чисти!тие се исто така одличен декор на фестивалот , како ноќта на вештерките, божиќ, на вљубените, таткото, мајката , децата ден и така натаму.Направете Вашиот Декор POPGet креативни со забава дизајни и бои, кои се лесно да се меша и натпревар со асортиман на големини, бои и дезени.

Вака можеби ќе ви се допадне..