• Свеж
WEEDKEYCAT ALAZA Aloha Ананас и Фламинго Маскирани Крпа за Деца Мека Бања Кадифен Крпа со Аспиратор за Базен Плажа Пливаат Капак-ups-от
zoom_in

WEEDKEYCAT ALAZA Aloha Ананас и Фламинго Маскирани Крпа за Деца Мека Бања Кадифен Крпа со Аспиратор за Базен Плажа

DEN 959.76

Од стока
check Во продавницата

85%полиестер+15%spandex.Произведено во САД или Увезуваат.Материјалот на оваа маскирани плажа крпа е 85% полиестер + 15% spandex.Руно ткаенини се меки на допир.Тие се одличен квалитет бања крпи за деца.Со добра апсорпција на вода, на оваа маскирани бања пешкир може да се исуши на тело и коса на едно време.Лесно да се стави на и полетување, погодна за многу прилики, како што се бања,базен, плажа, кампување,патување,пикник,Тие може да се користат не само како бања пешкир, но, исто така, како на плажа, базен наметка, крпа, bathrobe, итн.Совршен подарок маскирани бања пешкир со персоналните моделот печатење, многу погодна како подарок за пријател или вашата слатката мала ангел.Лесно да се стави на и да ги тргнеме, на лесен-за-користење маскирани бања пешкир е погодна за многу наврати и да е мора да се има за домашни патување.Рака мие и во машина перат.Пријателски потсетување : во Текот на посебни празници, ако ви треба овој производ итно, ве молиме, изберете ја забрзана испорака на услугата.

Вака можеби ќе ви се допадне..