• Свеж
30CM Огледало и да се Зголеми Ефектот Налепници Цвеќиња Ѕид Налепници Ѕид Decals Ѕид Декорација во ЖИВО Позадина Декорација за Дневна Соба Детска Соба Врати Windows Бања
zoom_in

30CM Огледало и да се Зголеми Ефектот Налепници Цвеќиња Ѕид Налепници Ѕид Decals Ѕид Декорација во ЖИВО Позадина

DEN 134.16

Од стока
check Во продавницата

【Ѕид налепници со роза и декоративни огледало】Овие ѕид налепници функција на 2 роуз и 11.8 декоративни во огледало.Стави овие ѕид налепници на дневна соба или спалната соба за да се направи тоа се повеќе убави.Ако имате гости во вашиот дом, тоа ги натера луѓето да блесне. 【Ѕид decals за сите вашата соба】Декоративни огледало дизајн на овие ѕид налепници го прави вашиот дом изгледа различно и привлечни.На рефлективна површина од огледалото налепници прави вашата соба посветла. 【Лесно да се залепи Мудар избор, како : дома декор царинење, дома декор знаци, буквите за ѕид, семејството ѕид оркестарот, естетски декор, boho ѕид оркестарот, home sweet home знак и дома знаци ѕид décor Пакет вклучува : 2 x зголеми огледало налепница 1 x 30cm декоративни огледало.

Вака можеби ќе ви се допадне..