• Свеж
Домашно милениче Круг Мат Животинско Коњ(2) Хранење Мат Шарени за Домашни Кучиња, Мачки Кревети 27.6x27.6in
zoom_in

Домашно милениче Круг Мат Животинско Коњ(2) Хранење Мат Шарени за Домашни Кучиња, Мачки Кревети 27.6x27.6in

DEN 335.52

Од стока
check Во продавницата

Три големини се достапни : 27.6x27.6 / 31.5x31.5 / 39.4x39.4 IN (70x70 / 80x80 / 100x100cm).Единствена еден двострано печатење шема, на различни теми, шарени и светли, може да се фати очите на бебињата и децата, како и подобрување на нивните когнитивни интерес.Двострано не се лизга дизајн, рампа е исполнет со еластична памук, ја апсорбира водата, на пената е деликатна, не топка, не исчезнат, е многу мека, и не ќе му наштети на децата на кожата.Овој круг мат е многу погоден за бебе соба, детската соба, playroom, тоа е совршен индексирање мат и шатор мат.Таму ќе биде набори по круг мат е укината, и тоа ќе потрае некое време да се опорави.Ако ви треба да го чувате тоа, ве молиме да се одвиваат тоа.Избегнувајте машина за перење, ве молиме избришете со влажна крпа.

Вака можеби ќе ви се допадне..