• Свеж
1 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм J5WV4 Мајмун
zoom_in

1 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм J5WV4 Мајмун

DEN 86.88

Од стока
check Во продавницата

1 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм J5 WV4 Мајмун.Големина : Уво Пад : Години : 30x30mm(1 3/16"x1 3/16"),Earring Куки Прибл : 19x19mm (0.75" x 0.75").Објектот Пакет Количина : 1 Парови.Боја : антички сребрен тон ,Материјали : цинк легура,.Илјадници накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 1 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм J5 WV4 Мајмун.

Вака можеби ќе ви се допадне..