• Свеж
1PC SHITBOX Издание Decal за Автомобили Багажникот Хром 3D Значка Амблем Надворешноста Univeral Налепница 173x60mm (Сребрена црвено)
zoom_in

1PC SHITBOX Издание Decal за Автомобили Багажникот Хром 3D Значка Амблем Надворешноста Univeral Налепница 173x60mm

DEN 237.12

Од стока
check Во продавницата

【Производ материјал】 ABS пластика. 【Производ големина】173*60mm. 【Инсталација】со лента на грбот, само откине и се држи на!. 【Превозот】 Исполнување, испратени од Американската склад. 1 PC SHITBOX ИЗДАНИЕ Decal За Автомобили Багажникот Хром 3 D Значка Амблем Надворешноста Univeral Налепница 173x60mm (сребрена црвено).

Вака можеби ќе ви се допадне..