• Свеж
за Samsung Галакси А5 2017 USB Синхронизација Моќ Држачи за Полнење Кабелот Доведе Кабел
zoom_in

за Samsung Галакси А5 2017 USB Синхронизација Моќ Држачи за Полнење Кабелот Доведе Кабел

DEN 71.76

Од стока
check Во продавницата

100% сосема нов и висок квалитет.Кабел Должина : 3ft БЕЛА.Висока моќност (3А) за побрзо трошоци.Безбедносни Карактеристики : во Текот тековната заштита; Вкупна моќност заштита; во Текот напон заштита; Краток Спој Заштита.Произведени со највисок квалитет на материјали.Сертификација : FCC, CE, и Ro HS.Yustda Platinum Квалитет Карактеристики : * Заштита од Преоптоварување со Висок Квалитет Жици * Над-полнење/празнење заштита * Заштита од Прегревање со Смарт Чип * Анти-Мешање Функција, со подобра Изолација и Материјали * Кратки-коло заштита * Целосно компатибилни со оригиналниот лаптопи * Тестирани со строга контрола на квалитетот стандарди Купи со доверба! * 24 месеци Гаранција * Бродот на истиот или следниот работен ден Гарантира * 24 x 7-Мејл Поддршка * 100% Нови Компоненти - никогаш не реновиран, recycles, или да се користат * 100% ОЕМ Компатибилни - Загарантирана за да се исполнат спецификациите на оригиналниот уред Авторски права Yustda Сите Права се Задржани.

Вака можеби ќе ви се допадне..