• Свеж
Ambesonne Зимски Алишта Торба, Моделот ноќното Небо со Мека Обоени Ѕвезди Нова Година Темата, го Забавува Кошница со Рачки Drawstring Затворање за Laundromats, 13 x 19, Бледо Сино Жол?
zoom_in

Ambesonne Зимски Алишта Торба, Моделот ноќното Небо со Мека Обоени Ѕвезди Нова Година Темата, го Забавува Кошница

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

МЕРЕЊА - 13" Широк x 19" Висока.Мулти цел кошница организаторот за перење, играчки, книги, крпи.НАПРАВЕН ОД Висок квалитет 100% задебелена не-плетени полиестер ткаенини.Дамка, НЕ кајгана.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно; меѓутоа, поради разликите во компјутерски монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.

Вака можеби ќе ви се допадне..