• Свеж
1969 Pontiac GTO Судија Алатка Кутија, задната врата, Фрижидер Магнети
zoom_in

1969 Pontiac GTO Судија Алатка Кутија, задната врата, Фрижидер Магнети

DEN 527.76

Од стока
check Во продавницата

12" Украсни Магнети.Додадете живот на било кој метал површината.Уникатен подарок идеја.Соберат вашите омилени!.Бесплатен Превозот!.Мускулите Магнети се 12" долго, декоративни Мускулите Автомобил Магнети кои додадете живот на било алатка кутија, опашка портата, фрижидер итн.Тие се издржливи и погоден за употреба на отворено.Тие се направи многу уникатни подароци, како и!.

Вака можеби ќе ви се допадне..