• Свеж
Шарени Диносаурус Ѕид Decals Кора & Стап Отстранлив DIY Цртан филм Татнежот Дино Ѕид Уметност Налепница за Деца Бебе Градинка Децата Спални Бања Оркестарот Ѕид
zoom_in

Шарени Диносаурус Ѕид Decals Кора & Стап Отстранлив DIY Цртан филм Татнежот Дино Ѕид Уметност Налепница за Деца

DEN 837.60

Од стока
check Во продавницата

★【Пакетот вклучува】 : ќе добиете 4 листови на шарени диносаурус ѕид decals, 40 парчиња налепници во вкупно, различни форми и големини за вас да се избере, што е доволно количество може да ги исполни вашите различни декоративни потреби, и додадете повеќе на природата атмосфера. ★【ФУНКЦИЈА】 : DIY инспирација, На диносаурус decals лесно да се примени!само свои раце!. ★【МАТЕРИЈАЛ】 : Одличен квалитет на животната средина пријателски finyl материјал ,Лесно да се примени и лесно пренослив.без оштетување на вашиот ѕид.покажете ја вашата креативност и уметнички талент. ★【АПЛИКАЦИЈА ПОВРШИНАТА】 : кинескиот ѕид оркестарот за вашите момчиња детска спална соба, дневна соба, скалите, бебе соба,канцеларија,игра соба,ходници, windows или клуб декорација. ★【УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ】 : 100% пари гаранција за враќање.Било какви прашања или ви треба помош, ве молиме ги споделите со нас и ние одговор вашиот било e-mail пораки во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..