• Свеж
Наруто Симбол Печат Ѕид Аниме Налепница Дневна Соба и Дома во Спалната соба Детска Соба Декорација Винил Отстранлив
zoom_in

Наруто Симбол Печат Ѕид Аниме Налепница Дневна Соба и Дома во Спалната соба Детска Соба Декорација Винил Отстранлив

DEN 191.76

Од стока
check Во продавницата

【Персоналните DIY】Налепници се погодни за украсување на вашите чаши, лаптопи, ранци, автомобили, велосипеди, suitcases, мотоцикли, snowboards, стакло и други мазни површини.Да ги прилагодите на вашите производи во било кое време да се направи вашата личност сјај. 【Изненадување подарок】совршен подарок специјално дизајнирани за аниме љубовници, исклучителна пакување, изненадување подарок за аниме љубовници, декорација за вас, семејство, пријатели, љубовници, додавање на боја на вашиот живот. 【Високо-Квалитетни Материјали】Сите налепници за hydroflasks направен од високо квалитетни ПВЦ со заштита од сонце и водоотпорен функција, може да се задржи светли бои за долго време.Лесно да се држиме и кора од надвор без остатоци. 【Лесен за употреба】На водоотпорен цртан филм игра налепница decals се лесни за употреба.Ние ќе ги намали секој налепница.Кога ќе го добиете винил водоотпорен налепница, само отстранете ја заштитната фолија на задната страна од етикетата за да започнете pasting. 【Задоволителна услуга】Ние придаваат големо значење на клиентот шопинг искуство.Ако не сте целосно задоволни со правење на брендирани налепници за било која причина, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.Модел : Авион Ѕид Sticker Style : cartoon Specification : 2pcs Scenarios : WALLModel Број : A001295 Material : PVCTheme : PATTERNAbout Products①These налепници се погодни за возрасни, тинејџери и деца.②Our младите налепници се направи на безбеден и високо-квалитетни ПВЦ материјали, кои се водоотпорни и торба-доказ.Секој налепница има јасни обрасци, светли бои и исклучителна отпечатоци.③The високо-квалитетни материјали и да ги направи лесно да се отстрани без остатоци.④It може да се користи во различни места, вклучувајќи и вода батерии, телефони, мотоцикли, велосипеди, автомобили, браници, лаптопи, скејтборди, suitcases, дозволи, snowboards, итн.

Scenarios:
WALL
Model Number:
A001295
Material:
PVC
Theme:
PATTERN
About Products :
①These stickers are suitable for adults, teenagers and children. :
②Our youth stickers are made of safe and high-quality PVC materials, which are waterproof and bag-proof. :
Each sticker has clear patterns, bright colors and exquisite prints. :
③The high-quality materials make them easy to remove without residue. :
④It can be used in various places, including water batteries, phones, motorcycles, bicycles, cars, bumpers, laptops, skateboards, suitcases, permits, snowboards, etc. :

Вака можеби ќе ви се допадне..