• Свеж
Одговара за Флип 2020 2021 Ford Explorer Ranger F-150 F-250 F-350 F-F 450-550 Супер Должност EcoSport TPU Копче Фоб Далечински Покрие Случај Школка Ракавица Торбичка Носителот Заштитник Keyless Entry Р?
zoom_in

Одговара за Флип 2020 2021 Ford Explorer Ranger F-150 F-250 F-350 F-F 450-550 Супер Должност EcoSport TPU Копче

DEN 311.04

Од стока
check Во продавницата

Компатибилен со Флип 2 3 Копчиња 2020 2021 Ford Explorer Ranger F-150 F-250 F-350 F-F 450-550 Супер Должност Eco Sport Копче Фоб.Ве молиме внимателно да се провери вашиот автомобил копче фоб исто како фоб копче во 2-иот сликата пред да нарачате.Овој објект е TPU поклопец за вашиот клуч фоб, НЕ се вклучени клучните фоб.На површината се прави на транспарентен TPU, тоа е лесно да се види на копчиња и притиснете на копчињата јасно.Она што ќе добиете : 1 TPU случај, наместо вашите клучни фоб!Друг иновативен корист е тоа што таа додава Бонус : Метал Копче Синџир со Анти-изгубени D Прстен на вашиот клуч за safekeeping.Овој метален хром во потрага TPU копче фоб случај контури и на формата на вашиот клуч фоб, додека тоа не ќе влијае на сигналот и фоб копче сензор.Логото шупливи postion & форма на задната страна можат да бидат различни од вашиот клуч логото позиција, ве молиме да се разгледа пред цел.Ве молиме Имајте во предвид : ве Молам да се споредат 2 слика со вашиот клуч и ДВОЈНО ПРОВЕРЕТЕ го вашиот автомобил копче фоб пред цел.Со различни светлина и следење, на некои слики не може да се направи боја на правдата и тоа може да биде мало боја разлика.Она што Ќе Добиете : 1pcs TPU автомобил копче покрие случај, НЕ се вклучени клучните фоб Бонус 1pcs метал keychain со анти-изгубени Д-прстен Тоа е добра работа за зделка-ловци!Притиснете го Додадете во Кошничката копчето за сега и вашиот keyless entry копче фоб ќе доживее голем заштита!.

Вака можеби ќе ви се допадне..