• Свеж
visesunny Складирање Кошница Фламинго Лимон Парче Расадник Забавува Кошница Облека Играчка Складирање Организатор Бин Кутија Расклопна Перење Торба за Дете Соба,Playroom
zoom_in

visesunny Складирање Кошница Фламинго Лимон Парче Расадник Забавува Кошница Облека Играчка Складирање Организатор

DEN 599.76

Од стока
check Во продавницата

Ако навистина ви се допаѓа тоа, КУПИ СЕГА!.Тие се расклопна, кои може да се здипли до кога не е во употреба или кога ќе патуваат.Тие се, исто така, prefect перење попречува со бела ЈП внатрешниот слој.Овие тренди кантите стана многу популарна поради нивните стилски шик изглед и стабилност.Толку Многу Options To видите целата наша селекција на чување опции за пребарување : visesunny складирање или посетете го нашиот бренд страница at.Користете ги со целосен мир на умот околу бебиња, деца и домашни миленици.Печати на враќање превозот етикета.Направете Вашиот Декор POPGet креативни со забава дизајни и бои, кои се лесно да се меша и натпревар со асортиман на големини, бои и дезени.Не само нашите кошеви ви помогне да се организираат, својот елегантен, софистициран облик и неутрални бои ќе се надополнуваат било оркестарот и соба : бања, расадник, игра соба, спална соба, дневна соба, перална, дури и багажникот на колата.Нашите Складирање Кошница може да се користи за : Плакарот Storage Utility Storage Organizer Складирање Bins Holiday Storage Dinnerware Storage Toy Storage Sundry Storage Even Милениче Простор.Следете ги ЛЕСЕН чекор : да се Стави некои големи работи или се измазнети од страна на пареа железо и фен, и тогаш Тоа ќе ја врати оригиналната форма по еден период на време.Sturdily изградени овие кутии за складирање се до задача се врши на-и-натам, што се користи за транспорт на прехрамбените производи, перење, или домаќинството овие кантите ќе се справи со тоа.Овие тренди кантите станаа многу популарни заради нивната едноставна но сепак шик изглед, флексибилност и стабилност.Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. ☑️ XXX-ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" ПАМУК ЈАЖЕ СКЛАДИРАЊЕ КОШЕВИ – Тие се доволно голема за чување на предмети, како дополнителни ќебиња, утешители, ќебиња, фрли перници, перничиња, и препарирани животни, зимска облека, перење, и повеќе.Во исто време, не ја користете машината за перење да се исчисти торба, тоа ќе ја оштети Вода-Resistantcoating.Ги чисти само, не користете абразивни почиста.Здрав, великодушно големина се справува со засилен крои овозможи удобен и удобно носење на тешки товари околу куќата.Здрав памук јаже се справува направи за лесен и удобен транспорт и цврсти дното задржува форма по секоја употреба.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Солидна Construction Built да трае овие кутии се засили со О-прстен и висок Квалитет на дното за да се даде форма и структура, едноставно колапс бин продавница и кога не е во употреба. ☑️ ПРЕНОСНИ, РАСКЛОПНА & ТРАЈНИ, водоотпорен – Направен од висок квалитет на ДВОЈНО ПЛАТНО материјали, нашите складирање кошеви се малку мека, но цврсти доволно да се задржи нивната форма и се застане на своите сопствени.Квалитетот на изработка обезбедува не постојат остри или тешко рабовите на нула подови или stub прсти.Донесе боја и интерес за некоја досадна во соба со живописни нијанси и софистициран изглед, а исто така додавање на функционалност.Уморни од нередот во детска соба, дневна соба, или перење соба?Овие садовите за складирање може да биде совршено решение за организирање на нередот додека подобрување на вашиот дом е оркестарот.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.

Вака можеби ќе ви се допадне..