• Свеж
3 Листови Гејмер Ѕид Оркестарот Налепници, Деца Видео Игра Декор Отстранлив Кора и се Држи Ѕид Decals, RONIXIL Винил Јадат, Спијат Игра Ѕид Мурали за Момчиња Детска Спална ?
zoom_in

3 Листови Гејмер Ѕид Оркестарот Налепници, Деца Видео Игра Декор Отстранлив Кора и се Држи Ѕид Decals, RONIXIL

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

【Премиум Материјалот】Направен од висок квалитет на еко-пријателски ПВЦ материјал, не-токсични, се безбедни за употреба.Тие се еколошки и лесно да се чисти, нема да се наруши вашата декорација.Водоотпорен материјал е повеќе погодна за декорација насекаде во вашиот дом. 【Живописни и Убава】Видео гејмер ѕид оркестарот користите шарени акварел дизајн, ќе се трансформира во вашата соба во секунди, и донесе виталност на вашиот playroom и ќе ви даде добро расположение.Забавен и креативен начин на декорација. 【Лесно Да се Држи и да се Отстрани】Гејмер над вол decals се однесува на било каква мазна површина лесно да ја декорирате вашиот дом.И кора од далеку лесно за брзо repositioning без да остават зад себе било леплива остатоци.Не грижете се за штета. 【Декорирани Сцена】Нашите гејмер ѕид налепници се е погодна за декорација на вашата спална соба, дневна соба, детска соба, или канцеларија, и, исто така, совршен за врати, прозорци, плакарот декорација.Добар партнер за недостатоци ѕид, покривање на оштетениот дел на ѕидот. 【Пакет & Големина】самолепливи игри налепници x 1, Заврши големина : 31.49 x 31.49 инчен / 80 x 80см.Ѕидот decals се состои од 3 Еез ( Лист големина : 2 парчиња 9.84 x 13.77 инчен / 25 x 35cm & 1 Pcs 11.81 x 23.62 инчен / 30 x 60cm) мал ѕид decals.Сакате да додадете нова боја во вашиот дом, се направи вашиот дом погледнете повеќе различни?Гејмер над вол Оркестарот, инкорпорирање на печатење уметност и модерен дизајн во око-фаќање на мурали, донесе виталност на вашата соба и да ви донесе добро расположение.Спецификација Материјал : Еко-пријателски премиум ПВЦ материјал.Боја : Како на сликата шоу.Количина : 3pcs ѕид налепница, 2 парчиња 9.84" x 13.77"/ 25cm x 35cm & 1pcs 11.81 x 23.62"/ 30cm x 60cm.Заврши Големина : 31.71"x 17.61" & 21.65"x 19.68".Карактеристики : Отстранлив, Водоотпорен, Лепило, Гејмер над вол Оркестарот.Функција : Ѕид Налепници Decal.Зошто да се избере Нашиот Ѕид Налепници? 1.Јасно дизајн и шарени 2. Тоа нема да се оштети обоен ѕид 3.Може да ажурирате некој простор во вашиот дом, вклучувајќи станбена површина, спална соба и повеќе. 4.Лесно да се оддели, лепак и ги красат тоа Како да се применуваат Чекор 1 Исчистите површината дека е подготвен да биде papered.Чекор 2 Направите план на вашиот decal позиција.Чекор 3 Кора исклучување на заштитната хартија на грбот.Чекор 4 Ставете го на површината и притиснете тоа.Чекор 5 Отстранете ја заштитната фолија за да се добие сјајна 3 D налепница.Топло Белешки 1.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја може да биде малку различен од слики. 2.Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде благо, различни од големината погоре.се создаде око-фаќање на ѕид уметност за вашата соба!.

Вака можеби ќе ви се допадне..