• Свеж
Мини Телефон Tripod, Мобилен Телефон Менгеме Носителот Стојат Планината со Стандардни 1/4 инчи Завртка за Повеќето Мобилен Телефон
zoom_in

Мини Телефон Tripod, Мобилен Телефон Менгеме Носителот Стојат Планината со Стандардни 1/4 инчи Завртка за Повеќето

DEN 194.16

Од стока
check Во продавницата

Tripod е направен од високо-квалитетни пластични материјали, со долг животен век.Стандард 1/4 инчи завртка, погоден за продолжување бар, стабилизатори и додатоци.Користиме високо квалитетни сунѓерот гума заштита и пластична тело за издржливост и соодветна заштита на телефонот.База и одеше секој има 1/4 инчи завртка дупка, која може да биде поврзан со 1/4 инчи завртка на било кој уред.Сунѓери и гумени влошки може да помогне во спречување на гребнатини.Мини Tripod 1. Tripod нозе се дизајнирани со анти-лизга мат за да се спречи лизгање. 2. Висок носивоста, добра стабилност, лесна и свитлива, лесно да се носат.Мобилен Телефон Менгеме 1. Погоден за selfie стап, tripod, monopod, итн. 2. Стегање уред опсег : 5cm 8,5 см, речиси сите мобилни телефони може да биде сериозна.

Condition:
100% Brand New and High Quality
Material:
Plastic
Color:
Black
Weight:
Approx. 66g
Packing List:
 
1 x Phone Tripod :
1 x Phone Clamp :

Вака можеби ќе ви се допадне..