• Свеж
ViaGasaFamido Птици Храна Кошница, од не ' Рѓосувачки Челик Папагал Пченица Уво Овошје Зеленчук Фидер Птица Хранењето Храна Кошница Играчка за Parakeet Cockatiel Conure Африкански С?
zoom_in

ViaGasaFamido Птици Храна Кошница, од не ' Рѓосувачки Челик Папагал Пченица Уво Овошје Зеленчук Фидер Птица Хранењето

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

Спецификација : Состојба : Сосема нов Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Сребро Погоден опсег : Мали миленичиња птици Големина : Прибл. 25 x 4.2 cm/ 9.8 x 1.7 во Пакет листа : 1 * Храна Кошница Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Вака можеби ќе ви се допадне..