• Свеж
LORJE 8 x AA да D Големина на Батеријата Адаптер Бела Случај
zoom_in

LORJE 8 x AA да D Големина на Батеријата Адаптер Бела Случај

DEN 167.76

Од стока
check Во продавницата

Конвертирате било AA батерија на Г батеријата.Не батеријата вклучена.Количина : 8. 100% сосема нов Кол : Осум Конвертира АА големина на батеријата C големина на батеријата Без батерија вклучени Компатибилен Со : Сите видови на АА батерии.

Вака можеби ќе ви се допадне..