• Свеж
ManYee 93 Компјутери 8 Листови Bunny Прозорец Налепници Зајаче Јајца Прозорец Налепници Симпатична Зајакот Ѕид Decals Налепници за Деца Соби Бебе Спалната соба на Децата за
zoom_in

ManYee 93 Компјутери 8 Листови Bunny Прозорец Налепници Зајаче Јајца Прозорец Налепници Симпатична Зајакот Ѕид

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

【Исклучителна модели】DIY деца mural decals, вклучувајќи bunny, јајце, цвет и морков модели, светли тонови, силни бои, може да се создаде детска атмосфера, е еден од најдобрите подароци за децата да ги красат соба. 【Широк апликации】Симпатична вратата налепници ѕид decals е погодна за декорација на момчиња и девојчиња, бебе соба спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина, роденден, итн., кој е идеален избор за украсување детски соби, расадници, детска спална соба. 【Лесно да лупам и се држи】Bunny ѕид decals не бараат лепак кога се користи и е лесно да се држиме.Спреј некои вода на прозорец за да се направи тоа подобро се држи.Лесно да се размонтираат без оштетување на стакло. 【Високо-квалитетни материјали】Зајакот јајца прозорец налепници се направени на отстранлив самолепливи ПВЦ, и слики може да се види од двете страни на прозорецот.Издржливи и не е лесно да исчезнат. 【Пакет содржина】8 листови цртан филм животни ѕид налепници во вкупно 93 компјутери decals.Нивните вкупната големина е 25 х 35 см/9.8 x 13.8 Инчи, што е исто така еден од најдобрите DIY подароци за децата.Нашите налепници имаат светли тонови, силни бои, кои се еден од најдобрите подароци за децата да ги красат соба Карактеристики : Прекрасна вратата налепници и ѕидот налепници ќе им даде на вашиот простор и свеж изглед и да се создаде детска атмосфера Може да се примени на било каква мазна и чиста површина, како што се ѕидови, стаклена врата, прозорец стакло, плакари, итн Може да бидат направени од страна на DIY, налепници се лесно да се залепи, пренослив и обновливи Погодна за декорација на момчиња и девојчиња, бебе соба спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина, роденден или каде што сакате да стане фантастични и смешни Идеален за да ги красат детската соба, бебе соба, детска соба и сл Лесен за користење : не се бара лепак кога се користи и е лесно да се држиме бидете сигурни дека површината на чиста и мазна, спреј малку вода на прозорец за да го залепите подобро Лесно и практично да ги отстрани,без оштетување на стакло Спецификација : Материјал : Направен од високо-квалитетни ПВЦ материјал во Боја : Шарени Големина : Вкупната големина : 25 х 35 см/9.8 x 13.8 Инчен Белата зајакот : 23 x 29 cm/9 x 11.4 Инчен Сина зајак : 19 x 21 cm/7.5 x 8.3 Инчен Зајакот нозе : 5 x 8.3 cm/2 x 3.3 Инчен Јајце : 4.5 х 6 см/x 1.8 2.4 Инчен Малку црвен цвет : 2.4 2.4 x cm/1 x 1 Инчен Пакет содржина : 93 компјутери 8 листови среќен Велигден прозорец држи.

Material:
Made of high-quality PVC material
Color:
Colorful
Size:
Overall size:
25 x 35 cm/9.8 x 13.8 Inch
White rabbit:
23 x 29 cm/9 x 11.4 Inch
Blue rabbit:
19 x 21 cm/7.5 x 8.3 Inch
Rabbit feet:
5 x 8.3 cm/2 x 3.3 Inch
Egg:
4.5 x 6 cm/1.8 x 2.4 Inch
Little red flower:
2.4 x 2.4 cm/1 x 1 Inch
Package contents:
93 pcs 8 sheets happy Easter window clings :

Вака можеби ќе ви се допадне..