• Свеж
ANFRJJI Светот воено оружје ѕид налепница оркестарот Војска Резервоарот Ѕид Decors Armoured персонал превозникот-АПЦ налепница Тешки оклопни возила Ракетен фрлач ѕид налеп?
zoom_in

ANFRJJI Светот воено оружје ѕид налепница оркестарот Војска Резервоарот Ѕид Decors Armoured персонал превозникот-АПЦ

DEN 2179.20

Од стока
check Во продавницата

Светот воено оружје ѕид налепница оркестарот Војска Резервоарот Ѕид Decors Armoured персонал превозникот-АПЦ налепница~ Толку лесно да се користи & веднаш дава нов поглед на вашата соба.Топла црвена Пеперутка и птица Ѕид Налепници лист големина : 27"x22" ефект : 30"x55".Најдобри DIY за Декорирање на Вашиот Детска Соба, Забава Тема Идеја да се дизајнира уникатен спалната соба mural акцент на децата соба.Тоа трае само неколку минути!Нејзините prefect Роденден и Декорација на Подарок.Излупете & Стап Детска Соба Оркестарот за (Девојки, Момчиња , бебе бебе соба, Деца, Тинејџери), Пренослив и Ре-Positionable, што ја прави совршена за станови и деца спалната соба ѕидови.Мие, Трајни, Совршен за Бебе бебе соба, Дете, Тинејџер, Playroom, Девојки или Момчиња Спалната соба Ѕидови, Купатило, Кујна, Училница или Канцеларија.Нашиот Ѕид Decals може да се користи на Ѕидови, Подови, Стакло Windows и Огледала, Мебел, Занаети, Да ги Красат лап-топ компјутери & Телефони, преносни компјутери, Автомобили, Шлемови & Велосипеди, Вода во Шишиња и Tumblers, Planners & Куршум Списанија.Може да се користи во исто така во бањата додека ставен на чиста и сува површина.Се однесува на било каква мазна и чиста површина.Уникатен Прилагодено Дизајн Ексклузивни Да се Создаде-A-Mural ~Направени во кина!.ANFRJJI Совети : 1.опис на производот Соба Ѕид Оркестарот Украси за Употреба за Дома е дневната Соба/Спалната соба се направени од PVC, не-токсични, животната средина.Тоа е многу лесно да се примени.Водоотпорен материјал, не грижете се, штета.Убава ѕид уметност .Тоа може да биде директно прикачен на ѕидови на дневна соба, спална соба, кујна, стакло, и така натаму ќе им даде на вашиот соба освежување гледам, се создаде волшебно атмосфера.Секој ден ќе ги инспирира вашата напредок и да уживаат во животот.Еден од најновите и најпопуларните трендови во соба декорација. 2.Упатство за употреба 1.Чистење на ѕидот на било прашина или нечистотија.Потоа почекајте додека не се целосно да се исуши. 2.Стап во согласност со слика или DIY во вашата сопствена идеја. 3.Внимателно место налепници flatly во посакуваната локација.Ако резултатот е задоволителен за вас, да се држиме цврсто до површината, тогаш почнувајќи од центарот притиснете и изедначи на ѕид. 4.Нула повторно кора исклучување на преносот филм од decal како внимателно како е можно за да се избегне влече далеку ѕидот налепница. 3.Се применуваат предлог Ѕид оркестарот налепница може да се примени на било каква мазна , чиста и сува тешко површината на ѕидовите, огледало, плочки површини, мебел површини , итн.Ѕидот decal не се погодни за валкани или груба површина.Можете да го дизајн на налепница модел според вашите сопствени идеи. 4.По-продажбата на услугата ви Благодарам многу за шопинг во нашата продавница.Ние ќе ја испорача предмети на вас како е можно поскоро, така што вие може да искуство на задоволство на leisurely шопинг.Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со задоволителна по-продажбата на услугата.Ви благодариме.

Вака можеби ќе ви се допадне..