• Свеж
Acouto Автомобил Јазик 1200W 12V Tweeter Мини Рог Музика Купола Звучникот Аудио Звучници за Автомобил Аудио Систем Автомобил Вратата Јазик Автомобил Аудио Високотонци(Сребр
zoom_in

Acouto Автомобил Јазик 1200W 12V Tweeter Мини Рог Музика Купола Звучникот Аудио Звучници за Автомобил Аудио Систем

DEN 390.96

Од стока
check Во продавницата

Широка Примена Високотонци за Автомобил Аудио се погодни за автомобил аудио систем, и може да се користи за автомобил вратата, ракавица кутија панел и табла.Автомобилот tweeter е едноставен за инсталација и одржување, лесен за употреба и инсталирање, и се наменети за секое возило аудио систем.Висок Квалитет на Автомобил Високотонци автомобилот аудио tweeter е направен од висок квалитет на ABS плус магнет материјал, со висока цврстина, висока цврстина, силна отпорност на топлина, стабилни перформанси и издржливост.Со силен и издржлив магнет, тоа не е лесно да се demagnetize за подобри перформанси.Јасно Квалитет на Звукот автомобилот високотонци имаат одлични перформанси, висока чувствителност, силен звук и јасен квалитет на звукот. 1200w Автомобил Звучници може да ви донесе пријатен звук и добро слушање искуство.Професионални Производство рогот tweeter јазик е од исклучителна изработка, мала тежина, лесно да се носат.Парична казна изработка, парична казна површина, роман и уникатен стил.Напон : 12 V.Моќност : 1200 W.Обезбедување на квалитетот Како професионални продавачот, високиот квалитет на производите и услугите секогаш се на она што ние се држиме до.Секој автомобил јазик има положено квалитет проверка пред заминувањето на фабриката.Ве молиме потврдете дали производот е погоден пред купување.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item Тип : Автомобил tweeter Материјал : ABS+magnet Optional Боја : Сребро, black Voltage : 12 VPower : 1200 WFitment : Универзална за автомобил аудио систем, и може да се користи за автомобил вратата, ракавица кутија панел, и табла Пакет Листата : 2 x Speaker2 x Налепница.

Condition:
100% brand new
Item Type:
Car tweeter
Material:
ABS+magnet
Optional Color:
Silver, black
Voltage:
12V
Power:
1200W
Fitment:
Universal for car audio system, and can be used for car door, glove box panel, and dashboard
Package List:
2 x Speaker2 x Sticker :

Вака можеби ќе ви се допадне..