• Свеж
EKDJKK 36 Парчиња Шарени Виножито Ѕид Decal, Атрактивни Акварел Виножита Отстранлив Винил Налепница за Дома Декор Прозорец Сала Расадник Училница Оркестарот(Pa183)
zoom_in

EKDJKK 36 Парчиња Шарени Виножито Ѕид Decal, Атрактивни Акварел Виножита Отстранлив Винил Налепница за Дома Декор

DEN 191.76

Од стока
check Во продавницата

【Шарени Ѕид Налепници За на Ѕид Оркестарот】Оваа боја налепница изгледа полн со живот, виножито претставува добрина и надеж, па ги красат тоа во вашиот дом, вие ќе се чувствувате среќа цело време. 【Декорација Сцени】Овој колоритен виножито налепница се совршени за девојки спална соба, бебе соба соба, игра соба, дневна соба, уметност сала, училница , прозорец декорација, итн. 【Материјал】шарени виножито ѕид налепници се отстранува само-лепило пвц материјал,лесно да лупам и стап, пренослив и водоотпорен. 【Широко Користење】Овој колоритен виножито налепница се совршени за девојки спална соба, бебе соба соба, игра соба, дневна соба, уметност сала, училница ,прозорец декорација или некаде сакате да стане атрактивна. 【Лесно да Лупам и се Држи】Доаѓа со самолепливи винил лист само, вие само треба да лупам и се држи на ѕид.Опис : Шарени Ѕид Налепници За на Ѕид Оркестарот : Ова боја налепница изгледа полн со живот, виножито претставува добрина и надеж, па ги красат тоа во вашиот дом, вие ќе се чувствувате среќа цело време.Декорација Сцени : Овој колоритен виножито налепница се совршени за девојки спална соба, бебе соба соба, игра соба, дневна соба, уметност сала, училница , прозорец декорација, итн.Материјал : За нашите налепница се изработени од ПВЦ материјал, водоотпорен, издржливи.Лесно да Лупам и се Држи : Доаѓа со самолепливи винил лист само, вие само треба да лупам и се држи на ѕид.Повеќе Типови : 6 видови за вас да се избере.Спецификација : Материјал : PVCType : Pa183, Pa185, Pa186, Pa187, Pa188, Pa189 Sheet големина(приближно) : 21*14.8 cm/8.27*5.83 инчен(L*W)Една налепница големина(приближно) : 6.5*5.5 cm/2.56*2.17 инчен(L*W)Количини : 6pcs/лист, вкупно 36pcs Package : 6 листови x ѕид sticker Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-2 см разлики поради прирачник за мерење.

Material:
PVC
Type:
Pa183, Pa185, Pa186, Pa187, Pa188, Pa189
Sheet size(approx):
21*14.8cm/8.27*5.83inch(L*W)
Single sticker size(approx):
6.5*5.5cm/2.56*2.17inch(L*W)
Quantities:
6pcs/sheet, total 36pcs
Package:
6 sheets x wall sticker :
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow 1-2 cm differences due to manual measurement. :

Вака можеби ќе ви се допадне..