• Свеж
Гејмер Ѕид Decals Игра Вчитување на Ѕидни Постери, 65% Вчитување Letterings Ѕид Креативни Налепници Кора и се Држи Видео Игра Позадина за девојки Спална соба Playroom
zoom_in

Гејмер Ѕид Decals Игра Вчитување на Ѕидни Постери, 65% Вчитување Letterings Ѕид Креативни Налепници Кора и се Држи

DEN 161.28

Од стока
check Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Големината и Пакет : Овој 65% вчитување letterings видео игра ѕид decals вклучуваат 1 лист, Заврши Големина : 8.6" x 22" / 22cm x 56cm.Можете да ја држи како на сликата можеме да обезбедат или, како ви се допаѓа.Разноврсна Апликација : Совршен декор, може да се држи на ѕидови, прозорци, плочки, мебел, огледала, дури и вашиот фрижидери.И исто така можете да го користите како вашиот нов куќа декорација.Ви даде уникатен простор.Лесен за Инсталација : може да се држи тоа лесно без алатки за неколку минути!Само лепило дизајн, вие само треба да изберете една мазна површина, кора тоа и само се држи врз ѕидовите.Не леплива остатоци, можете да го отстраните лесно.Еко-Пријателски Материјал : Направен од високо квалитетни ПВЦ материјал, не-токсични, без мирис, без загадувањето на животната средина во текот на производството.Нема да произведе никакви мирис, ниту било штетни материи.Безбеден за вашето семејство.Издржливи Дома Декорација : Водоотпорен материјал е повеќе погодна за декорација насекаде во вашиот дом, па дури и бања.Висок квалитет на винил направи тоа фиксна цврсто на ѕидот, лесно да се отстрани, никогаш не се на штета на ѕидот.Eutecado Видео Игра Ѕид Decals 65% Вчитување Игри Ѕид Налепници за Момчиња Bedroom Finished Големина : 8.6" x 22" / 22cm x 56cm Material : Врвен квалитет на винил ѕид уметност налепница, еко-пријателски, водоотпорен, не-исчезнува.♛ Како да го користите : Изберете чиста површина.Се обезбеди површина е мазна и сува, без пепел и маснотии, не се држи на груб или нерамна површина.Место decals на авионот десктоп, притиснете го налепници со книги или други објекти, израмните налепница колку што е можно.Кора на налепници од лист, еден по еден, и држи ги на површината како што се слика или како ви се допаѓа.♛ Препорака : Ако не сте задоволни со резултатот, се држи цврсто до површината притискање на воздушни меури нанадвор.Ако тоа е атипичен на прозорецот или стакло ѕид, спреј со вода прво да се постигнат подобри резултати.Ако сте загрижени дека на ѕидот decal ќе падне, ќе може да се поправи на decal цврсто со удар фен со ниска температура.♛ Белешки : Не се држиме кон нерамни површини и на ѕид кои имаат пилинг боја.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ефект на слика за повикување само, ве молиме проверете ја големината на сликата во детали.

Вака можеби ќе ви се допадне..