• Свеж
1 Парчиња Обетки Уво Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Клипови Pin Ткаенината Q0041 Левата Страна Змеј
zoom_in

1 Парчиња Обетки Уво Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Клипови Pin Ткаенината Q0041 Левата Страна Змеј

DEN 101.52

Од стока
check Во продавницата

1 Парчиња Обетки Уво Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Клипови Pin Ткаенината Q0041 Левата Страна Змеј.Големина : 60 x 45mm , 2 23/64" x 1 49/64".Објектот Пакет Количина : 1 Парчиња.Боја : како на Фотографиите ,Материјал : метал, легура,.Илјадници накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 1 Парчиња Обетки Уво Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Клипови Pin Ткаенината Q0041 Левата Страна Змеј.

Вака можеби ќе ви се допадне..