• Свеж
muxiLH Метал Бања, Кујна Складирање Рек Лосион Сунѓерот Носителот Стојат Шише Организатор - Црна
zoom_in

muxiLH Метал Бања, Кујна Складирање Рек Лосион Сунѓерот Носителот Стојат Шише Организатор - Црна

DEN 1544.16

Од стока
check Во продавницата

Карактеристики : Лепливи, Водоотпорен, ' Рѓа Заштита, Голем Капацитет, Чува Уредни и Чисти.Големина : 27.5 cm x 11cm x 5.5 cm/10.8" x 4.33" x 2.17" (Прибл.).Квалитетот железо материјал, водоотпорен и ' рѓа заштита, обезбедување на квалитет и долговечност.Идеален за бања, гостин бањи и прав соби, итн.Голем капацитет за задржување на шампон, клима уред или зачин шише, итн, ги задоволат вашите различни барања.

Вака можеби ќе ви се допадне..