• Свеж
Кактус Pop-Up Перење Забавува Расклопна со Капак Валкана Облека Забавува Перење Кошница Складирање Кошеви Организаторот за Детска Соба, Плакар, бања, Спална соба
zoom_in

Кактус Pop-Up Перење Забавува Расклопна со Капак Валкана Облека Забавува Перење Кошница Складирање Кошеви Организаторот

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

【Расклопна и Преносни】Лесен и едноставно укината до тоа да се зачува простор, носење и чување насекаде по перење е направено. 【Големина】На перење забавува големина е 15.7*15.7*18.5 во,кога укината е 15.7 × 15.7 × 2 инчи.Идеален за чување на играчки, облека, книги и други производи од вашата секојдневна употреба. 【Мулти-користете】Идеален за перење простории, затворен простор, кампување, излети, играчка складирање, тревници и градини, итн.Дури и продавница за играчки и спортски објекти, многу лесно да се чисти.Одличен Помошник за дома, хотел или патување.Особено голема, за дома, тинејџери и ученичкиот дом соби. 【Практичен Дизајн】Овој pop-up забавува со патент покрива кои го прават тоа лесно за заштита на објекти од валкан или паѓа надвор.Таа има две цврсти рачки, така што може да го носи тоа лесно.Освен тоа, имаат исклучителна копчиња и лизгачот. 【Материјал】Направени од 210 D обвивка (лепење), на издржлив материјал и здрав дизајн обезбедува години на перење складирање.Од колеџ ученичкиот дом до дома, ова трајни pop-up перење попречи е идеален придружник за перење и складирање.Никогаш повторно се грижите каде да ги зачувате гломазна, стандардна големина пластика или плетен забавува.Оваа количка и великодушно големина забавува беше лесно да се расклопна станот за складирање како што е потребно.Зошто да се избере нашиот Кактус Pop-Up Перење Попречува? 1. Капацитет : 15.7 × 15.7 × 18.5 инчен, кога е укината 15.7 × 15.7 × 2 инчи.Не само што може да се користи за чување на валкана облека или чорапи, но исто така може да се користи за чување на детски играчки, книги и облека, кои се помалку носи за да се обезбеди дека тие нема да бидат прашливи. 2. Мулти-Цел : Совршен складирање торба за чување на играчки, книги и облека, итн.Нашите торба за перење може да се користи како pop-up перење забавува, играчка кошница или fold тоа рамни и лесно пакување кога се во движење.Кога не е во употреба, едноставно укината нагоре за да се зачува простор.3. Материјал и Дизајн : pop-up попречи е направен од 210 D обвивка која е издржлив.Овој сестран pop-up попречи е опремен со патент покрива, кој ви овозможува да zip, кога не сакаат на нив да се валкани или да опадне.Тоа, исто така, опремени со два лесно да се носат рачки, кои го прават тоа полесно кога ќе го носат.Во прилог на тоа, постојат различни од моделот за вас да се избере.4. Прилики : Home/Перење соби/Playroom/Плакари/Бања/Спална соба/Плакари/Домови/Travel5. Топло совети : Не машина за миење, кајгана, сува чиста и собори сува.

Вака можеби ќе ви се допадне..