• Свеж
ВЕН 6010A42 Тери Крпа Полирање Bonnets, 6-Инчен, 2-Pack, Бела
zoom_in

ВЕН 6010A42 Тери Крпа Полирање Bonnets, 6-Инчен, 2-Pack, Бела

DEN 133.92

Од стока
check Во продавницата

Содржи два 100-Процентно Памук Bonnets за Отстранување Восок и Чистење.Екстра Мека и Безбедно-Нема да го Оштети Заврши.Се Вклопува Во Сите 6" Хаубата-Подготвени Автомобил Полирање.Дизајниран за ВЕН 6010 6-Инчен Waxer/Полирач.ВЕН Производи има богата историја на производство на автомобил грижа предмети.ВЕН е горда да се дизајнирани и произведени алат од 1951 година и, всушност, ВЕН пионер на случаен орбита технологија која е во употреба во речиси сите waxers денес.Овие bonnets ги собере сите 6 инчен waxers.Секој пакет содржи 2 bonnets кои се направени со 100-Процентно памук и дизајниран да биде екстра мека.Овие полирање bonnets се дизајнирани за употреба во отстранување восок и чистење.Бидете сигурни да се користи специјално дизајнирани bonnets, така што нема да го оштети вашиот автомобил е крај.

Вака можеби ќе ви се допадне..