• Свеж
Денот на вљубените PresentSilver Боја Птици Нога Синџир, Убаво Подарок за Папагал Љубовници, Цврсти и Издржливи Птици Птици Обука Темперамент, Птица за Гулаб(за Peony)
zoom_in

Денот на вљубените PresentSilver Боја Птици Нога Синџир, Убаво Подарок за Папагал Љубовници, Цврсти и Издржливи

DEN 1951.20

Од стока
check Во продавницата

4 птици нога прстен во различна големина за опција, прстенот со дијаметар : 4mm, 5.5 мм, 9.5 мм, погодна за разни видови папагали : Agapornis, Acridotheres cristatellus, Nymphicus hollandicus, Psittacula eupatria.Корисна алатка за птица обука.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, rustproof, цврсти и издржливи.Лесно и безбедно да се користи и никогаш не прави штета на нозете на птицата нозе.Им овозможува на вашето домашно милениче птици да се движат слободно во определен опсег и исто така ги спречи да летаат далеку.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, rustproof, цврсти и издржливи.Лесно и безбедно да се користи и никогаш не прави штета на нозете на птицата нозе.Им овозможува на вашето домашно милениче птици да се движат слободно во определен опсег и исто така ги спречи да летаат далеку. 4 птици нога прстен во различна големина за опција, прстенот со дијаметар : 4mm, 5.5 мм, 9.5 мм, погодна за разни видови папагали : Agapornis, Acridotheres cristatellus,Nymphicus hollandicus,Psittacula eupatria корисна алатка за птица обука.

Condition:
Brand new
Material:
Stainless steel
Color:
Silver
Optional type:
For Agapornis /& sp;For Acridotheres cristatellus / For Nymphicus hollandicus / For Psittacula eupatria
Length:
Approx. 27.5cm / 10.83 inch
Package Included:
1 * & sp;Birds Foot Chain :
Notice:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures. :

Вака можеби ќе ви се допадне..