• Свеж
WMdecal Сонцето и 30PCS Бели Облаци Отстранлив Винил Ѕид Decals Кора и се Држи Позадина Налепници за бебе соба Спална соба Дневна Соба
zoom_in

WMdecal Сонцето и 30PCS Бели Облаци Отстранлив Винил Ѕид Decals Кора и се Држи Позадина Налепници за бебе соба

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

Веднаш заличи на секој простор.Еколошко ПВЦ не-токсични, nonradiative и не на штета на ѕидот.Лесен за користење : Излупете Без боја, без tools, и без проблеми.Веднаш заличи на секој простор.Отстранете во секунди без да се оштети вашата боја.Имајте на ѕид е сув и чист!!!Ве молиме да користите фен за да се загрее на decals пред пилинг ги исклучи од ѕидот.Напомена : Ова е DIY производ,според renderings (или сопствени идеи), моделот, заедно сечење линија соодветно нежно лупено надвор, и потоа ископирајте го во вашиот омилен место.Пакетот Вклучува : 7x Decal налепници Нашите decal налепници се направени од најдобрите ПВЦ филм во индустријата.Тие може да трае многу години без пилинг или исчезнува.Нашите decal налепници се не штети на животната средина и здравјето.Како да го користите : 1. Чиста и сува површина со благ сапун и вода. 2.Излупете транспарентен пренос на филмот надвор и го стави на decal да се притисне било воздушни меурчиња. 3.Полека излупете го и направи decal паста на транспарентен пренос на филмот. 4.Ставете decal на ѕидот и полека излупете го. 5. Притиснете цврсто да се притисне било воздушни меурчиња.Не : Пепел површина, Скршени површина,нерамна површина Направите : Чисти се изедначи ѕид,плочки,windows,мазна позадина,плакари,пластични.

Вака можеби ќе ви се допадне..