• Свеж
Jacksing Бебе Milestone Крпа, Преносни Благи Младата Цртан филм Крпа, Свитлива Девојка за Бебе
zoom_in

Jacksing Бебе Milestone Крпа, Преносни Благи Младата Цртан филм Крпа, Свитлива Девојка за Бебе

DEN 1444.80

Од стока
check Во продавницата

Количка за дизајн, мала тежина и преносни, лесен за складирање и за носење, погоден за патување употреба.Направен од висок квалитет на памук, полиестер, благи и удобен за употреба, погоден за бебе е деликатна кожа.Морков моделот на платно, светла боја, целокупната изгледа симпатична и убава, погодна за девојки, момчиња, новороденчињата, години и доенчиња.Нашите milestone платно е совршен за снимање на бебето брзо и вредни раст моменти.Прекрасна фотографија реквизити, може да се користи како основа за преземање на слики, удобен и практичен.Функција : 1. Направен од висок квалитет на памук, полиестер, благи и удобен за употреба, погоден за бебе е деликатна кожа.2. Прекрасна фотографија реквизити, може да се користи како основа за преземање на слики, удобен и практичен.3. Морков моделот на платно, светла боја, целокупната изгледа симпатична и убава, погодна за девојки, момчиња, новороденчињата, години и доенчиња.4. Количка за дизајн, мала тежина и преносни, лесен за складирање и за носење, погоден за патување употреба.5. Нашите milestone платно е совршен за снимање на бебето брзо и вредни раст моменти.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Бебе Фотографија Cloth Material : Полиестер Cotton Style : Carrot Size : Прибл. 100 x 100cm / 39.4 x 39.4 во (±1-2 CM) Пакет Листа : 1 x Бебе Фотографија Cloth Note : 1. Ве молиме овозможи 1‑2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Baby Photography Cloth
Material:
Polyester Cotton
Style:
Carrot
Size:
Approx. 100 x 100cm / 39.4 x 39.4in (±1-2CM)
Package List:
1 x Baby Photography Cloth :
1. Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Вака можеби ќе ви се допадне..