• Свеж
Qilmy Големи Перење Кошница Расклопна Облека Забавува, Водоотпорен бебе соба за Складирање Бин со Рачка Облека Кошеви за Спални Бања, Зелена Стрелка Chevron
zoom_in

Qilmy Големи Перење Кошница Расклопна Облека Забавува, Водоотпорен бебе соба за Складирање Бин со Рачка Облека

DEN 479.52

Од стока
check Во продавницата

ГОЛЕМ ПЕРЕЊЕ ЗАБАВУВА ГОЛЕМИНА : 12.6" x 11" x 22.7", пространа соба за да ги чувате многу валкана облека, играчки, чевли, книги, крпи, чорапи, итн.ИЗДРЖЛИВИ ОБЛЕКА ЗАБАВУВА МАТЕРИЈАЛ : големите складирање кошница се направени од Водоотпорен Оксфорд, и црна ЈП Обложување поставата.На дното додавање на ЈП одбор е поддршка и задржете го попречи е форма.Исто така, тоа е Количка, лесно да се биде мала големина кога не ви е потребна.ПРЕНОСНИ ALUMIUM ДРШКА СО МЕК ЗАФАТ : Не е здрав но сепак мека рачка на оваа градинка перење попречи да направи да се чувствуваме удобно земи и го носат околу.Вие не ќе се соочи со сечење на раце/раце зафат било подолго.ФУНКЦИОНАЛНА КОШНИЦА ЗАБАВУВА ЗА ДОМА : Овој сестран облека перење попречи е погоден за ставање во бања, спална соба, детска соба да се организира крпи, играчки, валкана облека и така натаму.Совршен забавува организација за да зачувате простор и да ја задржите вашата куќа уредни.ПЕРЕЊЕ ПРЕДЛОГ : ве Молиме забележете дека не се чисти на перење кошница со машина за перење.Рака мие е дозволено.Сува тоа е нормално.Голем бебе соба за Складирање Кошница за Laundry Tired на изработка на играчки/tools/облека/..се надвор од местото?Досадно да ги организираат повторно и повторно, кога ги стави надвор?Обидете се оваа минимализам кошница забавува, лесно да ги организирате вашите облека работи, ги зачувате вашите организирање на време и енергија. : ) Specification Material : ● Висок Квалитет на Оксфорд Ткаенина● ЈП Обложување Поставата● Трајни Alumium handle Dimension : 12.6" x 11" x 22.7" (L x W x H)Пакет, Вклучувајќи : 1 x Перење Забавува Basket YOLOGO има за цел дизајнирање на разни живописни модели расклопна кошница за алишта, врз основа на неговата целосна функција & врвен квалитет.Можете да најдете многу повеќе смешно, но практични попречува во YOLOGO.Широката употреба & едноставно печатење на облека, кошница, ќе ги задоволи вашите потреби, исто така, може да се убав подарок за вашето семејство/пријатели на Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, итн.Топло Совети : ● ве Молиме имајте предвид дека машината за перење не е дозволено.Рака мие само.● YOLOGO цврсто се придржуваат до квалитетни услуги, стабилен квалитет, за да му служи на нови и стари клиенти.Ако некој се однесува на, ве молиме слободно да ни каже.

Вака можеби ќе ви се допадне..