• Свеж
Abreeze Авантура Мапата на Светот Шема Бебе Игра Мат,Индексирање Душеци на Подот Playmat Активност Круг Килим за Бебе Дете Децата 53 Инчи
zoom_in

Abreeze Авантура Мапата на Светот Шема Бебе Игра Мат,Индексирање Душеци на Подот Playmat Активност Круг Килим за

DEN 695.76

Од стока
check Во продавницата

Материјал : Платно Памук, удобно и кожа-friendly за вашите деца.Димензии : Дијаметар 53.15 инч.Ова бебе авантура килим е доволно голема за играње на игри, и лесно да се носат кога укината.Симпатична Дизајн : посебна карактеристика на светот килими е убава илустрации на остатокот од светот.Постојат kangaroos во Австралија, Африкански лавови и слонови, пингвините на Антарктикот, планините претставуваат хималаите и повеќе расположенија, се посветам на бебето признавање на краток контура на светот.Помогне на вашите деца знаат светот, се зголеми љубопитноста за светот, и да ги развијат своите интелигенција.поудобно.Парична казна изработка Круг бебе мат усвојува парична казна изработка и исклучителна предност заклучување, добра форма и не се работи теми.Голем Дар-На светот килим може да се користи како игра мат, површина килим, индексирање мат, итн.Одличен прилог на спалната соба или playroom.Тоа е, исто така, совршен подарок за роденден.топло на килим. - Забава и практичен дизајн,чува децата се забавуваат со часови,декоративни игра мат за вашите деца. - Бебе и деца да седат на мат и нема грижете се за да се излади. - Вклучуваат : 1x детска игра мат Забелешка : ве Молиме овозможи 0.4-0.8 инчен разликува поради прирачник за мерење.Ве молиме да се разбере.

Вака можеби ќе ви се допадне..