• Свеж
Balacoo 6pcs Автоматско Птица Waterer Храна Фидер Птица Шише за Вода Работам Храна Контејнер Фармацевт Виси Птици во Кафез за Папагали Budgie (Red Blue Green)
zoom_in

Balacoo 6pcs Автоматско Птица Waterer Храна Фидер Птица Шише за Вода Работам Храна Контејнер Фармацевт Виси Птици

DEN 528.24

Од стока
check Во продавницата

Автоматско дизајн за да се обезбеди континуиран храна или вода за пиење, не грижете се за вашиот птица да биде жеден, без вода да пијат повеќе, кога ќе одат на работа.Овие птица шише за вода чаши лесно може да се инсталира било која висина на кафезот и е многу лесно да се прилагоди.Прекрасен подарок за пријателите и семејството кои се бават птици.Направени на добри и квалитетни пластични материјали, трајни производи за долготрајна употреба. 6 компјутери задолжени за хранење телиња се доволни за да ги задоволат вашите користење потреби.

Вака можеби ќе ви се допадне..