• Свеж
1 Пар Робот Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм W2BK5
zoom_in

1 Пар Робот Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм W2BK5

DEN 113.76

Од стока
check Во продавницата

1 Пар Робот Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм W2 BK5. Големина : Уво Пад : 10 x 17 x 5mm (0.39" x 0.67" x 0.20"),Earring Куки 19 x 19mm (0.75" x 0.75").Количина : 1 Пар.Боја : антички сребрен тон ,Материјали : цинк легура,.Десет илјади накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 1 Пар Робот Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм W2 BK5.

Вака можеби ќе ви се допадне..