• Свеж
uxcell Двоглед 4X30 Компактен Свитлива Двоглед Шок Доказ Сина со Вратот Рака за Птицата Гледа Пешачење Кампување
zoom_in

uxcell Двоглед 4X30 Компактен Свитлива Двоглед Шок Доказ Сина со Вратот Рака за Птицата Гледа Пешачење Кампување

DEN 350.16

Од стока
check Во продавницата

Зголемување : 4x30; Пакет се Вклучени : 1 x Двоглед со Вратот Рака; 1 x Ткаенина за Чистење.Окулар Дијаметар : 11mm / 0.43 инчен; Цел Леќа Дијаметар : 29mm / 1.14 инч.Оваа двоглед може да се прилагоди за да одговара на вашите очи растојание(54mm-73mm).Лесно се Фокусира : Можете да ја прилагодите центар-фокус knob на компактен двоглед да се добие појасна видите.Примена : Погоден за птицата гледа, лов, планинарење, кампување, концерти, театри, пловењето, adventuring, спортски настани и образовното патување.Опис : Ова двоглед е одличен додаток за истражување на отворено и во затворено играње,дворот спортска активност, кампување, safari, патуваат, птицата гледа, шпионирање, патување и летен одмор на една фарма.Тоа може да се користи надвор за roleplay како скаут на полицијата во опрема, шериф додаток, пиратска партија корист, детектив работи, за игри и други кул идеи.На двоглед е мини џеб големина,лесно да се ry.И вратот рака ви овозможува да ги чувате на настани и да не се изгубиме.Издржливи двоглед дека можат да го издржат паѓа и паѓа на подови поради гума слој, кој го апсорбира шок.Спецификација : Зголемување : 4x30 Total Големина : 110 х 89 х 39mm / 4.33 x 3.5 x 1.54 инчен (L*W*H)Окуларот Дијаметар : 11mm / 0.43 inch Objective Леќа Дијаметар : 29mm / 1.14 inch Eyepiece Растојание : 54mm-73mm / 2.13 инчен-2.87 инчен Пакет се Вклучени : 1 x Двоглед со Вратот Рака; 1 x Ткаенина за Чистење.

Вака можеби ќе ви се допадне..