• Свеж
За Pontiac Гранд Сум Опашка Светлина Собранието Единица 1999-2005 Внатрешна Пар ТОЧКА Заверена
zoom_in

За Pontiac Гранд Сум Опашка Светлина Собранието Единица 1999-2005 Внатрешна Пар ТОЧКА Заверена

DEN 621.84

Од стока
check Во продавницата

Точно одговара на ОЕМ# : 22643660, 22643660 и Partslink# : GM2884102, GM2884102. NSF Уверение (Помина строги стандарди за квалитет).Ги исполнува или го надминува DOT & SAE согласност стандарди.Фабрички Запечатени - Сосема нови во кутија. 1-година ограничена гаранција.Компатибилна Со Следниве Возила : Компатибилен Со Pontiac Гранд Сум 1999 Compatible Со Pontiac Гранд Сум 2000 Compatible Со Pontiac Гранд Сум 2001 Compatible Со Pontiac Гранд Сум 2002 Compatible Со Pontiac Гранд Сум 2003 Compatible Со Pontiac Гранд Сум 2004 Compatible Со Pontiac Гранд Сум 2005 Премиум Замена на Резервни Делови : Точно Одговара На Оригинална Опрема Производителот Сите На Нашите Предмети Се Дот И Sae Заверена Nsf за Сертификација на : На Nsf Организација Се Споредува Резервни Делови За Нивните Oem Услуга Колеги Да Се Осигура Дека На Резервни Делови Се Сретнат На Оем Делови Во Форма, Одговара И Functionguarantees И Гаранции : 30-Ден На Задоволство Гаранција 1 Година Ограничена Гаранција Направен Да Трае : Овој Објект Е Изграден Со Високо Квалитетен Материјал И Ригорозно Да Се Тестираат За Да Се Обезбеди Структурна Сила И Интегритетот На Нашиот Тим Во Karparts360 Би Сакал Да Ви Се Заблагодарам За Разгледување На Нашиот Оглас.Се Надеваме Дека Ќе се Најдат на Овој Шопинг Искуство Да Биде Лесно И Брзо.Бидејќи Вашиот Satisifcation Е Наш Врвен Приоритет, Ве Молиме Да Знаат Дека Секој Karparts360 Објект Доаѓа Со 1-Година Ограничена Гаранција.

Вака можеби ќе ви се допадне..