• Свеж
Те Сакам до Месечината и Назад Цитати Ѕид Decals Месечината Ѕвезди DIY Налепница Уметност Mural Поговорки за Дома бебе соба Оркестарот
zoom_in

Те Сакам до Месечината и Назад Цитати Ѕид Decals Месечината Ѕвезди DIY Налепница Уметност Mural Поговорки за Дома

DEN 215.76

Од стока
check Во продавницата

Цитати Ѕид Decal : А допирни ноќното небо и љубов, сонувам романтична соба со свој создавањето.Ѕидот decal се состојат од те сакам до месечината и назад љубов цитати, ѕвезди и месечина.Зборови може да се прочита јасно далеку, црна боја и на ѕид исти убаво.Децата сакаат ѕвездите и месечината.Користејќи ја вашата креативност да ги красат вашата соба, што го прави атрактивен.Не Леплива Остатоци : Можете да ги користите по случаен избор без да се грижиш за штета.Овие уметност mural налепници остави без остатоци чување на вашите ѕидови и мазни површини само како што беа.Лесно да ги красат без употреба на алатки, само тргни исклучување на хартија, а потоа се држи ги на глатки и рамни површини.Одлично за ѕидови, стакло, плакар или било која друга мазна и чиста површина.Ѕидот Оркестарот : Изгледа одлично и го прави соба поп!Вели збогум на здодевни и едноставен ѕидот на вашиот простор, изработка на соба полна со љубов, наивни и забава.Месечината ѕид уметност decals лесно ќе се трансформира досадна ѕид во убава сцена.Декорација на вашиот дом, playrooms, расадници, партија со овој жив ѕид, хартија, Веднаш да заличи на секој простор.DIY Проект : модели на decal е независна, можете да нанесете според оригиналната слика или слободно да се организира форми и позиции како вашите потреби.Тоа е совршен начин да се направи со изјава без да redecorate цела соба.Совршен за вашите лични DIY преуредување на буџетот.Прифатлива & Еко-пријателски : Здрав, водоотпорен и отстранлив винил налепници е ефтин начин за да додадете бои без боја.Тие даваат илузија на обоен ѕид уметност без неред, цена, или време.Винил ѕид decal е еден од најновите и најголема трендови во домашна декорација.Навистина убав едноставен допир!Изгледа одлично и го прави соба поп!Затоа што нашите производи се со висок квалитет, тие даваат илузија на обоен ѕид уметност без неред, цена, или време.Можете да го прикажете неограничена креативност и слободно да се организира форми и позиции.Многу симпатична за деца да се одржи себеси и додадете еден допир на боја наместо на платното и жали за тоа!Додадете голема поп на бојата на соба!.

Вака можеби ќе ви се допадне..