• Свеж
Де-боење Агент, автомобил Scratch Remover, автомобил Боја Нула Поправка, Нула Восок
zoom_in

Де-боење Агент, автомобил Scratch Remover, автомобил Боја Нула Поправка, Нула Восок

DEN 1324.80

Од стока
check Во продавницата

Име на производ : Де-боење абразив.Состојки : абразивни материјали, surfactants, спојници.Карактеристики : Според принципот на не повреда на бојата на површината.Ги отстранува светлина гребење во боја површина, и разни тврдоглав прилози како што се лепак, катран, птичји измет, итн.Не боли, да го наслика површината кога се отстрани благи гребење во боја.Може да се користи за отстранување на сите видови на тврдоглави прилози како што се катран, лепак и DIY боја боја бојата дефекти и др.Име на производ : Де-боење абразивни Состојки : абразивни материјали, surfactants, спојници.Карактеристики : Според принципот на не повреда на бојата на површината.Ги отстранува светлина гребење во боја површина, и разни тврдоглав прилози како што се лепак, катран, птичји измет, итн.Тежина 31 g Без повреди на бојата на површината кога се отстрани благи гребење во боја Може да се користи за отстранување на сите видови на тврдоглави прилози како што се катран, лепак и DIY боја боја бојата дефекти и др.Материјал : Slop Восок Пена Димензии : 7cm x 3cm x 1,5 см Состојки : абразивни материјали, површински активни агент, полнење агент поле на примена : автомобилски бои отстранување страна на блага гребнатини Пакет Содржина : 1 X Абразиви 1 X Сунѓер.

Вака можеби ќе ви се допадне..