• Свеж
Detailer Простор 5 инчен Тепих & Тапацир Четка,DA Полирач Четка, Ротари се Мие со Четка
zoom_in

Detailer Простор 5 инчен Тепих & Тапацир Четка,DA Полирач Четка, Ротари се Мие со Четка

DEN 212.64

Од стока
check Во продавницата

5 инчен Тепих & Тапацир Четка за Орбитал или DA Полирање,Мулти-цел да ја ротирате scrubber четка, Голема за патосници, Текстил, Теписи,плочка, инјекциска смеса,брод,палуби.Двојна Акција Тепих & Тапацир Четка се дизајнирани и развиени за да ја користат моќта на вашиот телефон со двојна акција автомобил полирач за длабоко чистење тепих и тапацир длабоко!.Употреба во отстранување на тешки маснотии, валкано, стари маснотии на тепих, текстил и внатрешни работи, како и лабава боја и пликови, агрегат, barnacle дамки на брод трупот, пропелери, rudders и шахти, итн.Оваа трајни 5 инчен двојна акција тепих четка придава на подлога плоча преку кука и јамка.Веднаш се трансформира во вашата двојна акција автомобил полирач во мулти-цел scrubber!Оваа четка ви помага да се чисти вашиот автомобилската или домаќинство carpeting без никаков напор.Двојна акција автомобил полирање работа одлична за чистење тепих и текстил.Ова е затоа што двојна акција автомобил полирање ги ротира и да осцилираат, обезбедување на максимална агитација да се отстрани тврдоглави дамки.Употреба во отстранување на тешки маснотии, валкано, стари маснотии на тепих, текстил и внатрешни работи, како и лабава боја и пликови, агрегат, barnacle дамки на брод трупот, пропелери, rudders и шахти, итн.Длабоко 1-1/2" влакната се идеални за автомобилската тапацир за чистење и направи брзо работа на тврдоглави нечистотија и дамки.Здрав кука-n-циклус 5" четка придава на кој било стандард 5" или 6" кука и јамка поддршка плоча.Исто така можете да ја користите оваа четка на плочка, инјекциска смеса, и подни подлоги.генералното чистење и чистење, сите теписи, вратата панели автомобил, брод, авион и RV е итн.јас.д., брод палуби, трупот и дрво-работа, куќа обвивка, палуби, тремови, дрво прозорец црева и рамки, плочки и инјекциска смеса во бањи и тушеви и подови, итн.Безбедносни Совети секогаш носат лицето и телото заштита.Бидете сигурни дека четка е цврсто се поставуваат.Секогаш користете правилно основани машина. 5" Дијаметар.

Вака можеби ќе ви се допадне..