• Свеж
Yunnyp Новороденче Безделник Маска,Печати Шема Безделник Гнездо Отстранлив Капак Перат Slipcover одговара Бебе Доенче Години за Момче Девојче
zoom_in

Yunnyp Новороденче Безделник Маска,Печати Шема Безделник Гнездо Отстранлив Капак Перат Slipcover одговара Бебе

DEN 2176.80

Од стока
check Во продавницата

Направени од премиум ткаенина, која е мека, кожата - friendly и нема да ја иритираат вашата babys кожата.Тоа може да се задржи на новородените безделник и чисти.Не патент дизајн,удобен и сигурен.Задржи вас и вашето бебе далеку од патент, можете да го симнат и го стави на, во неколку секунди, што може да донесе на вашето бебе повеќето пријатно чувство.Тоа е перат со рака и машина.Поклопецот encases целиот безделник и е лесно да се стави на и отстрани off.Лесно да се инсталира и да се.Печатени дизајн е фаворизирана од страна на бебињата и подарок примачи.Го прави одличен подарок за бебето тушеви, родендени, Велигден, Божиќ, итн.Тоа е совршен подарок за babys роденден!.Големината е околу 79*50.5 cm/31.10*19.88 во.Направени од премиум ткаенина, која е мека, кожата - friendly и нема да ја иритираат вашето бебе' s кожата.Тоа може да се задржи на новородените безделник и чисти.Не патент дизајн, удобен и сигурен.Задржи вас и вашето бебе далеку од патент, можете да го симнат и го стави на, во неколку секунди, што може да донесе на вашето бебе повеќето пријатно чувство.Тоа е перат со рака и машина.Поклопецот encases целиот безделник и е лесно да се стави на и отстрани off.Лесно да се инсталира и да се.Печатени дизајн е фаворизирана од страна на бебињата и подарок примачи.Го прави одличен подарок за бебето тушеви, родендени, Велигден, Божиќ, итн.Тоа е совршен подарок за вашето бебе' s роденден!Големината е околу 79* 50. 5cm/ 31. 10* 19. 88in.

Material:
Polyester+ spandex
Color:
Dark blue ( Flower pattern )/ Leaf pattern/ Leopard pattern/ Rose pattern/ Rosy flower ( Optional )
Size:
79* 50. 5cm/ 31. 10* 19. 88in
Note:
Wash before first use. :
Please allow 1- 3cm ( 0. 4- 1. 18in ) difference due to manual measurement and slight color variation for different display setting. :

Вака можеби ќе ви се допадне..