• Свеж
Squeegee Замена, Прозорец Wiper Гумена Лента, 105cm / 41.3 инчен Должина Прозорец Стакло Wiper за Кујна Автомобил Бања Огледало
zoom_in

Squeegee Замена, Прозорец Wiper Гумена Лента, 105cm / 41.3 инчен Должина Прозорец Стакло Wiper за Кујна Автомобил

DEN 210.96

Од стока
check Во продавницата

Квалитетот гума, лесно да се избрише вода, нема штета и штета на вашиот прозорец.Тоа е идеален за употреба во бања и кујна, автомобил, огледало и други стакло средства за чистење.Тој е дизајниран за замена на стари или скршени еден.Направени од високо-класа материјал, еко-пријателски и безопасно.За 105 см должина, може да се намали според вашите барања.

Вака можеби ќе ви се допадне..