• Свеж
Daliuing Ѕид Налепници Дома Декор Водоотпорен Mural Ѕид Уметност Decal за Продавница за Статистика Дома Кафе Хотел
zoom_in

Daliuing Ѕид Налепници Дома Декор Водоотпорен Mural Ѕид Уметност Decal за Продавница за Статистика Дома Кафе Хотел

DEN 211.44

Од стока
check Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Големина : 60×50cm ,Материјал : ПВЦ.Лесно да се примени и лесно пренослив.Не позадина, слободни стои писма, доаѓа со трансфер лента за да помогне во инсталацијата.Декорација на внатрешни ѕидови или windows на вашиот дом, тоалет, канцеларија, ученичкиот дом или продавница.Може да се примени насликани на ѕид,мазна позадина,керамички плочки,дрвени,метални,стаклени и пластични итн,не текстил, нерамна површина и ново насликани на ѕид.

Вака можеби ќе ви се допадне..