• Свеж
Намирници Кеси Цртан Филм Husky Шопинг Кошница За Обновливи Шопинг Кеси Се Печати Складирање Кошница Водоотпорен Складирање Торба
zoom_in

Намирници Кеси Цртан Филм Husky Шопинг Кошница За Обновливи Шопинг Кеси Се Печати Складирање Кошница Водоотпорен

DEN 647.52

Од стока
check Во продавницата

Димензии : 22.0x12.6x11.4 во/56x29x32 cm.Тоа е направен од тешки и не се лесно да се оштетат 300 D Оксфорд, опремени со цврста рака на рака, стилски и удобно.Четирите агли на кошница се прицврстени со поддршка, задебелена дното прави кошница постабилна и издржливи.Тоа може да биде укината стан, кога не е во употреба, кој е многу удобен за складирање.Трговскиот кошница се печатени на четири страни (нема печатење на дното).Печатење направени од страна на специјалниот печатење и боење на технологија е многу јасна, шарени, и нема да исчезнат лесно.Тоа може да се користи како складирање кошница да се организира играчки, книги, облека, и исто така, може да се користат како обновливи шопинг торба, или се користат за складирање на храна и отворено материјали за време на пикник или на кампување.На обновливи шопинг кошница е одлична алтернатива за еднократна употреба на пластични кеси, и може да се стави тоа во багажникот на вашиот автомобил, па можете да го користите во секое време.Димензии : 22.0x12.6x11.4 во/56x29x32 cm.Тежина : 420g.Тешки Материјали : Тоа е направен од тешки и не се лесно да се оштетат 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи.Кошница е опремен со цврсти рачки, стилски и удобно.Четири-агол Поддршка : четири страни на кошница се прицврстени со загради, и задебелена дното прави кошница постабилна и издржливи.Тоа може да биде укината стан, кога не е во употреба, кој е многу удобен за складирање.Модерен и Луксузен : трговскиот кошница се печатени на четири страни (нема печатење на дното), како и за печатење направени од страна на специјалниот печатење и боење на технологија е многу јасна, шарени, и нема да исчезнат лесно.Мултифункционален : Тоа може да се користи како складирање кошница да се организира играчки, книги, облека, и исто така, може да се користат како обновливи шопинг торба, или за чување на храна и отворено резерви, кога ќе излезе на пикник или на кампување.Лесно да се Носат : На обновливи шопинг кошница е одлична алтернатива за еднократна употреба на пластични кеси.Може да се стави тоа во багажникот на вашиот автомобил за лесна употреба во секое време.Лесен за Чистење : Овој шопинг торба е многу лесно за чистење, само ги исклучите нечистотија со влажна крпа, а потоа да се исуши.По-продажбата на Услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Вака можеби ќе ви се допадне..